|   EN

ZAKŁAD WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

PRZEDMIOT WYCHOWANIE FIZYCZNE JEST OBOWIĄZKOWY   DLA STUDENTÓW I ROKU WSZYSTKICH KIERUNKÓW STUDIÓW  STACJONARNYCH W WYMIARZE 60 GODZIN

 

Zajęcia z wychowania fizycznego w roku akademickim 2020/2021 w semestrze zimowym będą odbywały się w systemie hybrydowym, w wymiarze 30 godzin.

I. Część zajęć  (15 godzin ) przez pierwsze 7 tygodni , do końca listopada, odbywać się będzie na świeżym powietrzu. Każdy student na początku semestru ma obowiązek wybrać jedną z proponowanych przez ZWF form aktywności ruchowej i brać w niej rzeczywisty  udział. W ofercie:

- nordic walking (kije zapewnia Uczelnia)

- atletyka terenowa

- turystyka rowerowa (sprzęt we własnym zakresie)

- siłownia w plenerze

- boole

- badminton (sprzęt zapewnia Uczelnia)

- łyżwy (opłata za sprzęt i lodowisko we własnym zakresie )

- tenis stołowy w plenerze

II.Część zajęć (15 godzin) przez następne 7 tygodni (do zakończenia semestru), odbywać się będą w systemie on-line  (szczegóły  w późniejszym terminie).

KLUB UCZELNIANY AZS AJP

PRZEDMIOT  WYCHOWANIE FIZYCZNE (WF) BĘDZIE MOŻNA RÓWNIEŻ ZREALIZOWAĆ W KLUBIE UCZELNIANYM AZS AJP, UCZESTNICZĄC W  15 ZAJĘCIACH  W SEMESTRZE ZIMOWYM.

Warunkiem skorzystania z oferty KU AZS AJP jest członkostwo w Klubie. 

Chętni opłacają składkę członkowską w wysokości 50,00 zł na rok akademicki i wypełniają deklarację członkowską ( w załączniku) , którą  wraz z podpisanym zdjęciem dostarczają  do siedziby Klubu przy ul. Teatralnej 25 pokój 209 . Student jest dodatkowo ubezpieczony  i może korzystać z innych dogodności wynikających z posiadania legitymacji AZS.  Wypełnione dokumenty można również złożyć lub wypełnić na miejscu,  podczas zapisów na zajęcia z wychowania fizycznego.  Pytania należy kierować do mgr Małgorzaty Madej : gosmad1@gmail.com  lub tel. 509395662.

W AZS AJP działają sekcje:

- rekreacyjna – pilates, callanetiks, joga, UPB (uda, pośladki, brzuch), fitball , fitness  i inne formy (zajęcia prowadzone w systemie  tylko on-line)

- eSport (on-line)

- nordic walking (teren, sprzęt zapewnia AZS AJP)

- siłownia w plenerze

- atletyka terenowa

- rowery (sprzęt we własnym zakresie)

- łyżwy (sprzęt i opłata za lodowisko we własnym zakresie)

- badminton (teren)

- boole (teren)

- golf (pole golfowe)

- brydż sportowy (on-line)

- turystyka rowerowa

 * Szczegółowy plan wkrótce.

 

Back to top