|       |   EN

plakat IV OGLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWAWydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, Wydział Humanistyczny Politechniki Koszalińskiej, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim oraz Okręgowa Rada Adwokacka w Zielonej Górze wraz z Partnerami  zapraszają do udziału w IV ogólnopolskiej konferencji naukowej „Od stereotypów do nienawiści. Hejt w perspektywie interdyscyplinarnej”, która odbędzie się14 maja 2020 r. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Sikorskiego 107. 

Przedmiotem konferencji, adresowanej do naukowców reprezentujących różne dyscypliny naukowe, przedstawicieli organizacji pozarządowych, organów władzy i mediów oraz studentów, jest natura zjawiska tzw. hejtu, a jej celem – stworzenie przestrzeni do wymiany poglądów i dobrych praktyk w zakresie budowania inkluzywnego społeczeństwa i zwalczania przejawów nietolerancji i dyskryminacji. 

Konferencja odbędzie się pod honorowym patronatem: JM Rektor Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, JM Rektor Politechniki Koszalińskiej, Rzecznika Praw Obywatelskich oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce

 

Osoby zainteresowane czynnym udziałem w konferencji proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 14.04.2020 r. na %20aszczerba-zawada@ajp.edu.pl">adrese-mail: aszczerba-zawada@ajp.edu.pl.  

 

Organizatorzy planują wydanie publikacji z tekstami referatów wygłoszonymi podczas konferencji.

Pobierz plik (Blue and White Illustrated Stop World No Tobacco Day Poster.pdf)Blue and White Illustrated Stop World No Tobacco Day Poster.pdf

Pobierz plik (Konferencja Hejt 2020 opis.pdf)Konferencja Hejt 2020 opis.pdf

 Pobierz plik (karta_uczestnictwa_nienawiść 2020.docx)karta_uczestnictwa_nienawiść 2020.docx

 

Back to top