|       |  EN

Aktualności

studentki WTiNOZ AJP w NovaParkuW dniu 27 listopada w CH Nova Park odbyła się akcja promująca badania profilaktyczne dla mężczyzn "Movember - badania profilaktyczne Gorzów Wielkopolski".

studenci i pracownicy AJP podczas Akademickich Dni SportuW ramach II Akademickiego Dnia Sportu, w piątek 26 listopada 2021 r., na terenie campusu Akademii im. Jakuba z Paradyża przy ul. Fryderyka Chopina 52 odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubuskiego, w ramach których rozegrano następujące zawody:

Dziekan Wydziału Technicznego wraz z gościem podczas konferencjiW dniach 24-26 listopada na Wydziale Technicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim odbyła się międzynarodowa konferencja pt. „Nowoczesne Technologie w Przemyśle”. Organizatorami konferencji oprócz Wydziału Technicznego była Lubuska Organizacja Pracodawców, Lubuski Klaster Metalowy oraz Gorzowski Ośrodek Technologiczny.

cs go, ping pong i karty do gry26 listopada 2021 r. odbędą się Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubuskiego, w ramach których rozegrane zostaną następujące zawody:

Austriackie Forum Kultury w Warszawie,

Ambasada Szwajcarii w Polsce,

Oddział Łódzkiego Stowarzyszenia Pisarzy Polskich,

Festiwal Puls Literatury oraz Dom Literatury w Łodzi

otwarta książkaUprzejmie informujemy, iż zaplanowane w kontakcie bezpośrednim na 17 listopada br. seminarium metodologiczne z udziałem dr hab. Beaty Orłowskiej prof. AJP, dziekan Wydziału Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego, odbędzie się w trybie zdalnym na pośrednictwem platformy Teams w dniu 17 listopada. Początek o godz. 18.00.

Komunikat Nr 21/140/2021

Rektora Akademii im. Jakuba z Paradyża
z Siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim

z dnia 15 listopada 2021 r.

w sprawie zasad postępowania w przypadku zakażenia wirusem SARS-CoV-2

Komunikat Nr 21/140/2021

Rektora Akademii im. Jakuba z Paradyża
z Siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim

z dnia 15 listopada 2021 r.

w sprawie zasad postępowania w przypadku zakażenia wirusem SARS-CoV-2

Back to top