W załączniku Komunikat UKW 04-2018 - wyniki wyborów do Rady Wydziału Humanistycznego. 

Dnia 17 czerwca 2018 roku odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Rektora AJP i Prezesa Koła PZW nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim.

Tak mówili uczestnicy kursu języka niemieckiego, który w ostatnich miesiącach w ramach programu Erasmus+ prowadzony był przez Wydział Humanistyczny Akademii im. Jakuba z Paradyża.

Studenci i pracownicy uczelni w czasie odbywających się dwa razy w tygodniu zajęć nie tylko doskonalili znajomość gramatyki języka niemieckiego, uczyli się przydatnych zwrotów językowych, pisali teksty w języku niemieckim,  ale także sprawdzali swoje umiejętności w sytuacjach praktycznych, np. korzystali z gazetek reklamowych  i stron internetowych  niemieckich sklepów, posługiwali się folderami reklamowymi niemieckich miast, czytali artykuły zamieszczone w niemieckich gazetach.

Uczestnicy doskonalili swoje umiejętności językowe pod kierunkiem doktora Rafała Piechockiego, który za każdym razem zaskakiwał ich nieszablonowym podejściem do nauki języka obcego i zarażał swoją pasją do języka naszych sąsiadów.

Kurs nie tylko umożliwił wszystkim podniesienie kompetencji językowych, ale również przyczynił się do integracji studentów i pracowników AJP. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że chcieliby kontynuować naukę języka niemieckiego w następnym semestrze.

 

Dnia 19 czerwca, o godz. 14.30 w Auli im. prof. Stanisława Kirkora (w budynku nr 5 przy ul.Fryderyka Chopina 52) odbędzie się doroczne zebranie pracowników naszej Uczelni.

 

 

Studenci,

rozpoczynamy plebiscyt na najlepszego Belfra Roku 2018 AJP.

Do udziału zapraszamy wszystkich studentów studiujących w Akademii im. Jakuba z Paradyża.

Dnia 17 czerwca br., o godz. 6.30 rozpoczną się zawody wędkarskie o puchar Rektora AJP i Prezesa Koła PZW nr 1.

W dniu 29 maja 2018 r. na Dziedzińcu AJP przy ul. Teatralnej 25 w Gorzowie Wielkopolskim odbył się Dzień Dziecka. Do udziału zostały zaproszone przedszkola, część z nich odpowiedziała na zaproszenie do konkursu plastycznego: "Wykonaj plakat o Uczelni i zostań Rektorem".

Lokalizacja

Kontakt

Back to top