Wydział Techniczny Akademii im. Jakuba z Paradyża ma kolejny - piąty kierunek inżynierski, to automatyka i robotyka. Decyzją z dnia 28 czerwca 2019 r. Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej pozytywnie zaopiniowało wniosek Uczelni o nadanie uprawnienia do prowadzenia tych studiów na poziomie pierwszego stopnia o profilu praktycznym.

Rekrutacja już trwa: https://ehms.ajp.edu.pl/standard/e-rekrutacja/

 

14 czerwca br. w Laboratorium Fizyko-Chemicznym Wydziału Technicznego miała miejsce konferencja "Kierunki zmian w branży energetycznej" z udziałem przedstawicieli nauki i przemysłu, pracodawców, studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Konferencja objeta została patronatem PGE ENERGIA CIEPŁA S.A. Oddział Elektrociepłownia w Gorzowie Wielkopolskim, która wspiera rozwój kierunku Energetyka prowadzonym na Wydziale Technicznym.  

12 czerwca br. TELEMOND HOLDING i Lubuski Klaster Metalowy zorganizowali kolejne spotkanie informacyjno – integracyjne członków Lubuskiego Klastra Metalowego. Tym razem gospodarzem spotkania była firma TELEMOND HOLDING, w Kostrzynie nad Odrą. Wydział Techniczny reprezentowali Prodziekan ds. organziacji i rozowoju dr inż. Aleksandra Radomska-Zalas oraz dr inż. Andrzej Perec. 

Wydział Techniczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza na konferencję "Kierunki zmian w branzy energetycznej", która odbędzie się 14 czerwca 2019 w gorzowie Wielkopolskim przy ul. Fryderyka Chopina 52.

zaproszenie na konerencję energetyczną.pdf

harmonogram konferencji.pdf

PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Gorzowie Wielkopolskim poszukuje osób do pracy na następujących stanowiskach:

- Specjalista ds. rozwoju (automatyk) – Wydział Inwestycji i Rozwoju OGR

- Specjalista ds. rozwoju (technolog) – Wydział Inwestycji i Rozwoju OGR

- Specjalista ds. dokumentacji technicznej i systemów sterowania – Wydział Wytwarzania TWE

- Specjalista ds. remontów kotłów – Dział Realizacji Remontów MRR

- Inspektor nadzoru mechanicznego - Dział Realizacji Remontów MRR

- Specjalista ds. organizacji i zarządzania – Wydział Organizacji i Administracji OGO 

- Specjalista ds. gospodarki energetycznej – Wydział Gospodarki Energetycznej i Ochrony Środowiska GTE 

Szczegóły na stronie: https://www.pracuj.pl/praca/pge;kw/gorzow%20wielkopolski;wp

 

 

31 maja 2019 r.  mgr Joanna Kostrzewa, dr inż. Łukasz Lemieszewski, dr inż. Aleksandra Radomska-Zalas oraz Studenci pierwszego roku mechaniki i budowy maszyn, wspólnie z Zespołem Szkół Technicznych i Ogólnokształcących oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Metodycznym, reprezntowali nauki techniczne i ścisłe podczas Pikniku Naukowego organizowanego w Szkole Podstawowej nr 9 w Gorzowie Wlkp.

Lokalizacja

Kontakt

Back to top