|   EN

Wydział Ekonomiczny - aktualności

Specjalnie dla studentów drugiego roku, studiów stacjonarnych, kierunku Finanse i rachunkowość, Wydziału Ekonomicznego, dedykowane było szkolenie, zorganizowane przez Polską Fundację Przedsiębiorczości z siedzibą w Szczecinie.

Tematem szkolenia, które miało charakter warsztatów, było Zarządzanie finansami oraz pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania w mikro- i małych firmach.

W ramach zajęć podsumowujących przedmiot Rozwój Personelu na kierunku zarządzanie prowadzonym przez Prof. AJP dr hab. Krzysztofa Czyrka odbyła się dyskusja plenarna on-line, której fundamentem były wcześniej wybrane przez studentów cytaty dotyczące obszaru rozwoju mające dla nich samych szczególną wymowę. Studenci kolejno zabierali głos posiłkując się cytatami:

logo NZBW dniu 12.05.2020 roku odbyło się webinarium na temat „Wiarygodność finansowa, co możesz zyskać? Rola BIK”, które poprowadził Pan Jarosław Jezierski Regionalny koordynator programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.

logo NZBSzanowni Wykładowcy, Studenci

zapraszamy na wykład on-line, który rozpocznie się w dniu 12.05.2020 o godz. 10:15.

Czas trwania wykładu: 60 minut.

Temat wykładu: Wiarygodność finansowa, co możesz zyskać? Rola BIK.

logo NZB W dniu 28.04.2020 roku odbyło się webinarium na temat „Bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni”, które poprowadził Pan Jarosław Jezierski Regionalny koordynator programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.

Studenci drugiego roku, studiów stacjonarnych, kierunku Finanse i rachunkowość, Wydziału Ekonomicznego, zorganizowali Debatę Oxfordzką pt: Pomoc finansowa dla przedsiębiorców w czasie epidemii, gwarantuje ich funkcjonowanie.

Back to top