|       |   EN

Wydział Ekonomiczny - aktualności

Bezpieczne zakupy w sieci – wykład na Wydziale Ekonomicznym

W dniu 31 maja 2022 na Wydziale Ekonomicznym w bibliotece Głównej im. Elizy Orzeszkowej Akademii im Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim w godzinach 10:00-11:30 odbędzie się wykład Bezpieczne zakupy w sieci, który zostanie przeprowadzony przez eksperta Działu Bezpieczeństwa serwisu Allegro. W ramach wykładu słuchacz otrzyma wiedzę m.in. na temat:

Jak modele biznesowe stosowane przez sprzedawców wpływają na poziom bezpieczeństwa kupujących?

wykład

Wiarygodność finansowa – co możesz zyskać ?– relacja z wykładu

W dniu 17.05.2022 na Wydziale Ekonomicznym w bibliotece Głównej im. Elizy Orzeszkowej Akademii im Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim odbył się wykład na temat: Wiarygodność finansowa – co możesz zyskać?, który wygłosił Pan Jarosław Jezierski.

relacja

Strefa Nowoczesnego Zarządzania Biznesem na Wydziale Ekonomicznym – relacja

W dniu 17.05.2022 na Wydziale Ekonomicznym w holu budynku nr 5 została zorganizowana strefa Nowoczesnego Zarządzania Biznesem, którą mogli odwiedzić studenci Wydziału.

Rozpoczęła się kwalifikacja pracowników na wyjazdy w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych (STA) i w celach szkoleniowych (STT) w ramach programu Erasmus+ (projekt KA131 2022) do krajów programu.

Letnim Kolegium Polsko-Austriackim.
Mamy jeszcze wolne miejsca - rekrutacja przedłużona do 13.05.

nzb

Strefa Nowoczesnego Zarządzania Biznesem na Wydziale Ekonomicznym

W dniu 17.05.2022 w godzinach 10:00-11:30 w holu budynku nr 5 Wydziału Ekonomicznego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się „Strefa Otwarta” Nowoczesnego Zarządzania Biznesem, w ramach którego studenci będą mogli dowiedzieć się jak  budować swoją wiarygodność finansową, jak sprawdzać kontrahentów, aby nie stać się ofiarą oszustwa, jak zastrzegać dokumenty tożsamości.

Back to top