|       |   EN

Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego - aktualności

W dniu 18 stycznia 2023 r. dr Robert Słabuszewski na zaproszenie Fundacji Dla Kobiet Autentycznych wygłosił prelekcję „Hejt internetowy w biznesie i stosunkach pracowniczych" podczas I Lubuskiej Konferencji HR odbywającej się w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wlkp. pod patronatem Marszałka Województwa Lubuskiego - Elżbiety Anny Polak oraz Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. - Jacka Wójcickiego.

W dniu 12 stycznia 2023r.  grupa studentów Akademii imienia Jakuba z Paradyża gościła w siedzibie Lubuskiej Policji. Głównym punktem wizyty były warsztaty dotyczące funkcjonowania i komunikowania działań Policji w mediach, które poprowadził Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim – podinspektor Marcin Maludy.

W dniach 10- 13 stycznia2023 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. Piotra Jerzego Frassatiego w Gorzowie Wielkopolskim uczestniczyli w warsztatach w Laboratorium Kryminalistycznym Wydziału Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego Akademii im. Jakuba z Paradyża prowadzonych przez mgr Dariusza Maciejewskiego.                     

Prof. AJP dr hab.  Patrycja J. Suwaj, kierownik Katedry Prawa i Postępowania Administracyjnego została ekspertem Komisji Europejskiej w projekcie twinningowym realizowanym przez rząd Armenii oraz Deutsche Stiftung fur Internationale Rechtliche Zusammenarbeit E.V.

Zapraszamy do wysłuchania z cyklu: Gorzowskie rozmowy o bezpieczeństwie
1.Podcast
 

W dniu 15 grudnia 2022 r. Pan dr Piotr Jacek Krzyżanowski uzyskał stopień doktora habilitowanego w dziedzinie nauk humanistycznych w dyscyplinie historia nadany uchwałą Rady Naukowej Instytutu Historycznego Uniwersytetu Szczecińskiego na podstawie uchwały Komisji Habilitacyjnej z dnia 17 listopada 2022 r.

Serdecznie gratulujemy!!!

Back to top