brydż foto

Sekcja gier umysłowych ACSiT AJP i Lubuski Związek Brydża Sportowego zapraszają na turniej "III Grand Prix LZBS 2018- VI memoriał Mirka Soroki- Lodowy Kryształ Warty" , który odbędzie się w dniu 10 marca 2018 roku od godz. 10.00 w Bibliotece Głównej AJP przy ul. F. Chopina 52. Zapisy w dniu zawodów od 9.00 do 9.50. Więcej informacji na stronie: www/brydzlubuski.pl

 

DSC01033Podczas trzech mikołajkowych imprez sportowo rekreacyjnych - Marszu z kijkami, Wieczoru gier planszowych oraz Mikołajkowej zumby, które odbyły się w dniach 9 - 12 grudnia, zebrano 14 kg czekolady, które osłodzą Święta Bożego Narodzenia potrzebującym ze świetlicy środowiskowej w parafii św. Józefa w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Brackiej. Serdecznie dziękujemy.

P4230149W związku z organizowanymi w Zielonej Górze w dniu 5 grudnia 2017 roku eliminacjami wojewódzkimi Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu mężczyzn, bardzo prosimy o zgłaszanie się chętnych osób które chciałyby wziąć udział w powyższej imprezie sportowej. Zawodnikami mogą być studenci do 28 roku życia i  etatowi pracownicy uczelni z tytułem magistra. Zgłoszenia do 30 grudnia br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

20171017 164647Po raz kolejny, w dniu 17 października  2017 roku w Bibliotece Głównej przy ul. F. Chopina 52 spotkali się brydżyści z Gorzowa i okolic, aby walczyć w II Turnieju Brydża Sportowego o Puchar JM Rektor AJP prof. dr hab. Elżbiety Skorupskiej-Raczyńskiej. Zawody wygrali Barbara Guziewicz i Ryszard Łokcik z Gorzowa. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali również nagrody książkowe oraz zaproszenie na przyszłoroczny Międzynarodowy Kongres Brydżowy w Sławie. Pełne wyniki zmagań przy "zielonym stoliku" znajdują się na stronie www.brydzlubuski.pl. Organizatorami turnieju była sekcja gier umysłowych ACSiT AJP oraz Lubuski Związek Brydża Sportowego.

 

brydż fotoSekcja gier umysłowych ACSiT oraz Lubuski Związek Brydża Sportowego serdecznie zapraszają do udziału w II Akademickim Turnieju Brydża Sportowego o Puchar JM Rektor Akademii m. Jakuba z Paradyża prof. dr hab. Elżbiety Skorupskiej-Raczyńskiej, który odbędzie sie w dniu 17 października 2017 roku o godzinie 16.30 w Bibliotece Głównej AJP przy ul. F. Chopina 52. Zapisy par u Pana Grzegorza Pogodzińskiego przed turniejem.

2 Obra 18Sekcja kajakowa ACSiT serdecznie zaprasza studentów i  pracowników wraz z rodzinami na drugi już spływ kajakowy rzeką Obrą w dniu 17 czerwca br. Koszt 40 zł od osoby, trasa Stary Dworek - Bledzew, na koniec imprezy planowane jest ognisko ( napoje i kiełbaski we własnym zakresie) Chętni proszeni są o kontakt z mgr Tomaszem Walkowiakiem tel. 608300303

Lokalizacja

Kontakt

Back to top